надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я

1972

     Компанією «Укрпиво» було проведено урочистий захід з нагоди нагородження переможців ХХII Міжнародного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного в рамках 25-ї ювілейної Всеукраїнської акції «Свято пива-2019».

 

     До складу журі конкурсу були запрошені фахівці провідних пивоварних компаній з України, Чехії, Литви, Білорусі та Молдови. Перед початком конкурсу подані зразки продукції проаналізували фахівці Головної вимірювально-технологічної лабораторії ПрАТ «Укрпиво». У разі  невідповідності  одного  з показників вимогам  Нормативної Документації, за  спільним  рішенням конкурсної комісії, продукція звільнялась від участі у конкурсі. Дегустація проводилась окремо один від одного, зразки були пронумеровані без позначення виробника та найменування продукції.

 

     За підсумками засідання конкурсної комісії, на якій було представлено 97 зразків пива від 38 підприємств, винесли рішення про нагороду золотою медаллю ТОВ «Лисичанський пивоварний завод» за високу якість світлого пива «Медове»!

Це не перша золота нагорода для підприємства, кожен наш продукт має нагороду. Висока якість, відмінний смак та натуральне пиво - це запорука визнання та найвищої оцінки на міжнародному рівні!

ХХII Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного «Свято пива-2019».

Наше пиво зварено з душею!

попередня стаття

наступна стаття