надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я

1972

Гордість нашого містечка - Лисичанський пивоварний завод.

попередня стаття

наступна стаття

     Лисичанський пивоварний завод сьогодні єдине велике приватне підприємство, яке, незважаючи на всі негаразди в нашому прифронтовому регіоні, продовжує працювати. Не припиняв завод свою діяльність і під час окупації Лисичанська бойовиками.

 

     Після звільнення міста його трудовий колектив активно став допомагати українським військовим. В цехах заводу ремонтували для армії "броню", робили буржуйки, а його директор Олег Кострюков подарував солдатам автомобіль. Саме підприємство, раніше в основному працювало на Луганську і Донецьку область, після часткової окупації цих регіонів, фактично втратило своїх споживачів. Однак, було поставлено завдання: зберегти завод і знайти нові ринки збуту. І з цим завданням трудовий колектив впорався.

 

     Завдяки працівникам підприємства та його директору, Лисичанський пивоварний завод є постійним переможцем різних конкурсів і фестивалів. Цього разу, до Дня працівника харчової промисловості, трудовий колектив отримав грамоти та подячні листи від керівника Луганської військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза.