надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я

gallery/leiba
1972
gallery/lispi_2

попередня стаття

наступна стаття

Дві золоті медалі ТОВ «ЛИСПИ».

     Відразу два сорти пива, виробленого ТОВ «ЛИСПИ», отримали нагороди на XVIII Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних і питних вод, солоду пивоварного, який проводився в кінці серпня під егідою галузевої компанії ПрАТ «Укрпиво».

 

     Представлену продукцію оцінювало міжнародне журі, до складу якого увійшли професійні експерти з дегустації і оцінки якості продукції з Білорусі, Молдови та України. Всього було розглянуто 114 зразків продукції від 32 підприємств України, серед яких 86 зразків - це різні сорти пива.

 

     За результатами конкурсу золотими медалями за високу якість продукції були відзначені пиво «Душа пивовара міцне» і новий сорт світлого пива «Столичне».

     Вже не вперше Лисичанське пиво визнається міжнародними експертами одним з найкращих в Україні. З 2011 року ТОВ «ЛИСПИ» щорічно отримує нагороди за високу якість виробленого пива. Так, в 2011 році продукція наших пивоварів була удостоєна срібної медалі, в 2012 році - золотою та срібною, а з 2013 року щороку дві нові золоті медалі поповнюють скарбничку нагород Лисичанського пивзаводу.

gallery/16.09.2015