надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я

1972

попередня стаття

наступна стаття

Дві золоті медалі ТОВ «ЛИСПИ».

     Відразу два сорти пива, виробленого ТОВ «ЛИСПИ», отримали нагороди на XVIII Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних і питних вод, солоду пивоварного, який проводився в кінці серпня під егідою галузевої компанії ПрАТ «Укрпиво».

 

     Представлену продукцію оцінювало міжнародне журі, до складу якого увійшли професійні експерти з дегустації і оцінки якості продукції з Білорусі, Молдови та України. Всього було розглянуто 114 зразків продукції від 32 підприємств України, серед яких 86 зразків - це різні сорти пива.

 

     За результатами конкурсу золотими медалями за високу якість продукції були відзначені пиво «Душа пивовара міцне» і новий сорт світлого пива «Столичне».

     Вже не вперше Лисичанське пиво визнається міжнародними експертами одним з найкращих в Україні. З 2011 року ТОВ «ЛИСПИ» щорічно отримує нагороди за високу якість виробленого пива. Так, в 2011 році продукція наших пивоварів була удостоєна срібної медалі, в 2012 році - золотою та срібною, а з 2013 року щороку дві нові золоті медалі поповнюють скарбничку нагород Лисичанського пивзаводу.