надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я

1972

наступна стаття

В традиціях лисичанських пивоварів - бути серед кращих.

     В останні дні літа в рамках Всеукраїнської акції «Свято пива-2014» пройшов XVII Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних і питних вод. Цей конкурс проводиться щорічно і проходить під патронатом компанії «Укрпиво», яка об'єднує українських виробників пива, солоду і безалкогольних напоїв.

 

     Лисичанський пивоварний завод (ТОВ «Лиспи») на чолі з директором Олегом Валентиновичем Кострюковим вже в четвертий раз брав участь в конкурсі і за його підсумками був нагороджений двома золотими медалями. Нагородами за відмінну якість удостоїлися такі сорти пива, як напівтемне пиво «Чумацьке» і світле пиво преміум класу «Душа пивовара преміум».

     Таким чином, в колекції нагород заводу налічується вже сім медалей за відмінну якість. Так, в 2011 році продукція ТОВ «Лиспи» була відзначена срібною медаллю, 2012-й приніс підприємству дві нагороди - срібну і золоту, а 2013 рік ознаменувався відразу двома золотими медалями. Однак зупинятися на досягнутому підприємство не збирається, і не дивлячись на складну економічну і політичну обстановку в країні, пивовари Лисичанська продовжують удосконалювати своє виробництво і підтримувати заявлений рівень якості продукції, що випускається.