надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров'я

1972

     Компанія «УКРПИВО» щиро поздоровляє колектив підприємства за відмінні результати у XХІІІ Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних і зброджених напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного, який відбувся 6-7 серпня 2020 року.

 

     Це був наймасштабніший конкурс за кількістю поданих зразків продукції та учасників Конкурсу.

 

     На конкурсі було заявлено 34 виробника та 133 зразка продукції.

ХХIII Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних, зброджених напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного.

попередня стаття

     Дегустацію поданих зразків проводили 5 членів журі – висококваліфікованих спеціалістів:

  • Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»);
  • Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби);
  • Національного університету харчових технологій;
  • ТОВ «Меркур Хотел Менеджмент», Приватної броварні «Космополіт»;
  • Приватного акціонерного товариства «Українська галузева компанія по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «Укрпиво».

     Враховуючи європейську та світову класифікацію пива, дегустація зразків вперше проводилась як за типами пива, так і з урахуванням стилів пива. ТОВ "ЛИСПИ" було нагороджено золотою медаллю та почесним дипломом за високу якість пива світлого стилю "Світлий Лагер" (Pale Lager) 2020 року, світле пиво "Жигулівське Спеціальне".

 

     Компанія «УКРПИВО» вдячна керівництву та колективу підприємства за участь у Конкурсі та за виробництво продукції високої якості і бажає подальших творчих успіхів у роботі.

наступна стаття